گریس آلوانیا RL3 , Rl2 , ep2

گریس آلوانیا , لیست قیمت انواع گریس آلوانیا شرکت شل :شل یکی از بزرگترین تولید کننده روغن صنعتی و انواع گریس های صنعتی در دنیا می باشد :  شل در سطح اتحادیه اروپا فرآورده های متفاوت روغنی و نفتی را تولید می کند و گریس شل آلوانیا به عنوان یکی از محصولات معتبر این شرکت به شمار می رود. شل آلوانیا از جمله محصولات گریس صنعتی است.

گریس آلوانیا

گریس آلوانیا

شرکت Shell oil company با برند تجاری رویال داچ شل یک شرکت با دو ملیت شامل انگلیسی و هلندی است که در کشور هلند شهر لاهه مرکز این شرکت واقع گردیده است. همینطور شرکت های وجود دارند که وابسته به این شرکت (شرکت شل) می باشند و در شهر لندن انگلستان مستقر هستند. در سال 1907 شرکت رویال داچ شل پیوند 2 شرکت بزرگ شل و رویال داچ است.

تاسیس این شرکت با هدف رقابت با برندهای برتر امریکایی مثل شرکت استاندارد اویل ایالات متحده صورت گرفته است. در یک جمله می توان گفت که در دنیا یکی از پیشروترین شرکتهای نفتی ، این شرکت می باشد.

شرکت شل

در دنیا شرکت شل فعالیت های مختلفی مثل اکتشاف، پالایش، استخراج و توزیع میعانات نفتی دارد. همچنین رونده ی فعال در زمینه انرژی های تجدید پذیر مثل انرژیهای خورشیدی، انرژی هیدروژنی و بادی داشته است. این شرکت در دنیا جز بزرگترین و وسیعترین تولیدکنندگان انواع روانکارها، روغن صنعتی و روغن های موتور و گریس به شمار می رود.

یکی از پرفروشترین و معتبرترین محصولات شرکت شل گریس الوانیا است. در سال میزان زیادی از این محصولات تولید می شود و در کل دنیا و بازارهای مصرف عرضه میشود.

گریس آلوانیا شل RL3

همانطور که اشاره کرده ایم این محصول شرکت شل بسیار باکیفیت است و مرغوب بودن آن سبب شده تا مصرف کنندگان بسیاری برای مصرف به سمت این محصول روی بیاورند. گریس شل آلوانیا از وسایلتان در مقابل آسیب ها ، حفاظت های ویژه ی را انجام میدهد. گریس شل آلوانیا منجر به کاهش مقدار فرسایش، اصطکاک، جذب ذرات معلق و حرارت و رسوبات ته نشین شده می گردد.

در خصوص نگهداری روانکارهای صنعتی حساسیت های مهمی وجود داشته است و اصلی ترین نکته در خصوص ماندگاری بیشتر به شیوه ی انبارداری و نگهداری از محصول مرتبط است. خصوصیت اصلی فیزیکی و شیمیایی محصول با اجرا شدن فرآیند در زمان های طولانی تغییراتی را دچار نمی شود. این محصول مزیت های زیادی داشته است که می توان به زنگ زدگی وسیله نقلیه و انواع خوردگی و تراکم پذیری مقاومت داشته است.

بسته بندی محصول

این محصول به دو شیوه بسته بندی شامل بشکه ی و سطل های بیست لیتری بسته بندی می گردد. هر چقدر مشتری بتواند حجم بیش تری از محصول را خریداری کند قیمتی که برای مشتری تمام می شود قطعا مقرون به صرفه تر خواهد بود. از نکات مهمی که باید در زمان خرید گریس و روغن مخصوصا گریس آلوانیا آر ال سه به آن دقت کنیم کیفیت روانکار است. عموما در بازار ایران برای فروش این محصول ضمانت فروش در نظر گرفته شده است و این موضوع سبب می شود که مشتریان در زمان خرید اطمینان بیشتری را برای خرید آن داشته باشند.

خرید گریس شل آلوانیا

همیشه فعالان صنعت روغن و گریس در دنیا به استفاده کنندگان توصیه می کنند که از محصولات معتبری استفاده کنند که برندهای معتبر داشته اند. چون محصولای که برند و گارانتی معتبر ندارند معمولا درجه کیفی اندکی دارند و پس از مصرف های طولانی می توانند به لوازم و وسایل مشتریان آسیب های را وارد کنند. شرکت شل عموما محصولاتی را که کیفیت خوبی ندارند و کیفیتشان پایین است را از رده خارج می کنند و محصولاتی را به بازار عرضه می کند که کیفیت بالایی دارند. این شرکت دربازار توانسته است تولید روغن های صنعتی دست بالا را در اختیار بگیرد.