روغن بیتزر قیمت – روغن کمپرسور بیتزر مدل BSE170 – مدل BSE32

روغن صنعتی بیتزر | BITZER  : شرکت بیتزر BITZER یک کمپانی آلمانی است که شرکت شیمی ماهان به عنوان نماینده ی رسمی و شناخته شده ی این کمپانی در ایران است که ضمان خرید , عرضه ی محصولات , گارانتی های معتبر و .. را به خریداران عرضه می کنند که مهمتر از همه گارانتی معتبر یکی از مزایای خرید این نوع از کمپرسور هاست .

دفتر مرکزی این کمپانی در کشور آلمان است که نماینده های زادی در سراسر دنیا دارد و بیش از 3400 کارمند در سرتاسر دنیا دارد . نام این کمپانی از موسس آن شخصی به نام مارتین بیتزر گرفته شده است . این شرکت به مدت تقریبا 80 سال است که به ارائه خدمات خود در زمینه ی محصولات برودتی است .

از مهمترین محصولات این کمپانی می توان به روغن صنعتی و یا به عبارتی روغن کمپرسورهای سیستم برودتی اشاره کرد که در انواع دیگر کمپرسورهای هرمتیک اسکرو , هرمتیک سیلندر پیستونی , تسمه ای و .. اشاره کرد .

روغن صنعتی بیتزر BITZER


مدل های روغن بیتزر


مدل BSE32

مناسب برای کمپرسورهای سلیندر پیستونی و تسمه ی و 2 مرحله ی بیتزر ، روغن POE متناسب با گازهای از قبیل R404 – R407- R507- R134a

مدل B5.2

مناسب برای کمپرسورهای پیستونی و اسکرال و تسمه ی و دو مرحله ی بیتزر ، روغن معدنی مناسب با گاز R22

مدل B320 SX

روغن معدنی مناسب با گاز R22 و همچنین مناسب برای بیتزر و کمپرسورهای کامپکت اسکرو

مدل B100

روغن اکلیل بنزن که با گاز R22 متناسب است و می توان به عنوان کامپکت اسکرو بیتزر کاربرد داشته باشد.

مدل BSE55

برای کمپرسورهای سیلندر پیستونی و اسکرال بیتزر و تسمه ی مناسب است و روغن POE با گاز R507، R134a ، R404 و R407 متناسب است.

مدل BSE170 که می توان برای کاربرد به عنوان کمپرسور اسکرو و اسکرو تسمه ی بیتزر و کامپکت اسکرو از آن استفاده کرد و همچنین با گازهای R404، R407، R134a، R507 متناسب می باشد.محصولات روغن کمپرسور بیتزر

شرح کالامدلحجم
روغن سنتتیک پایه با افزودنیBSE325 لیتر
روغن سنتتیک پایه با افزودنیBSE3210 لیتر
روغن پلی ال استریBSE555 لیتر
روغن پلی ال استریBSE5510 لیتر
روغن کمپرسور پیستونیB5.25 لیتر
روغن کمپرسور پیستونیB5.21 لیتر
روغن کمپرسور اکلیل بنزنB10010 لیتر
روغن کمپرسور اسکرو استریBSE 1705 لیتر
روغن کمپرسور اسکرو استریBSE 17010 لیتر
روغن کمپرسور اسکروB 320 SX10 لیتر

دانلود کاتالوگ محصولات

برای عملکرد بهتر یک سیستم سرمایشی یا گرمایشی روغن کاری از مهمترین عوامل است که باید به آن دقت ویژه ای داشت . روغن کمپرسور بیتزر به عنوان بهترین روانکار شناخته شده است که در مصرف کننده ای ن اطمینان خاطر را ایجاد می کند که قطعات روانکاری مناسب شده اند و می توانند به راحتی بر روی یکدیگر حرکت کنند . و روغن به عنوان لایه محافظ از آن ها حفاظت می کند .

روغن های صنعتی در یک سیستم و دستگاه برودتی مثل یخچال برای روغن کاری و روانکاری کمپرسور و خنک نگه داشتن دستگاه ها همواره مورد استفاده قرار می گیرند . با روغن کاری مناسب و به موقع دستگاه هزینه ی تولید کاهش پیدا کرده و کارکرد و نگهداری تجهیزات نیز افزایش پیدا می کند . شرکت تولید کننده ی روانکار صنعتی بیتزر در طول سالیان طولانی همیشه مشغول به بهینه سازی این نوع از روغن ها بوده است . این نوع از روغن ها مورد استفاده در سیستم های برودتی هستند برای نمونه پمپ های گرمایشی , سرمایشی , تهویه مطبوع و ..

مشخصات محصول روغن صنعتی بیتزر

  • روغن کاری مطلوب که سبب بالا آمدن تحمل اصطکاک می شود
  • فوم شدن کم
  • از پایداری حرارتی برخوردار است یعنی پایداری حرارتی بالاتری به نسبت دیگر روغن ها دارد
  • سازگاری بالا با مبردها
  • مخلوط شدن با روغن های دیگر طبق دستورالعمل های ویژه ی تعیین شده

شرکت بیتزر یک کمپانی المانی می باشد که دفتر مرکزی آن در کشور آلمان قرار دارد و در دنیا نماینده های زیادی داشته است و در کل دنیا می توان گفت که بیشتر از 3400 کارمند داشته است. نام این کمپانی المانی از اسم مارتین بیتزر گرفته شده است و در حیطه محصولات برودتی تقریبا هشتاد سال خدمت ارائه میدهد. از اصلی ترین محصولات این شرکت میتوان به کمپرسورهای سیستم برودتی و روغن صنعتی اشاره کرد یا به بیانی دیگر کمپرسورهای سیستم برودتی در انواع دیگر کمپرسورهای هرمتیک اسکرو، هر متیک سیلندر پیستونی و تسمه ی می باشند.

اصلی ترین مشخصات محصولات بیتزر

  • فوم شدن اندک
  • روغن کاری مطلوب و مناسب که موجب بالا رفتن میزان تحمل اصطکاک می گردد
  • پایداری حرارتی عالی و مناسب به بیانی دیگر پایداری بهتر به نسبت دیگر روغنها دارد
  • سازگاری بالا با مبردها
  • ترکیب با روغنهای دیگر (مطابق دستورالعمل های خاص تعیین شده)

برای اینکه سیستم سرمایشی یا گرمایشی بتوانند عملکرد بهتری داشته باشند باید به مهم ترین عامل یعنی روغن کاری دقت ویژه ی داشته باشیم. بهترین روانکار را که می توان معرفی کرد روغن کمپرسور بیتزر می باشد که این اطمینان را به مصرف کننده میدهد که برای قطعات روانکاری مناسبی انجام گردیده است و بر روی یکدیگر می توانند به آسانی حرکت کنند و به عنوان لایه محافظ روغن از آن ها حفاظت می کنند.

در یک سیستم و دستگاه برودتی همانند یخچال روغن های صنعتی به منظور روغن کاری و خنک نگه داشتن دستگاه و روانکاری کمپرسورها مورد استفاده قرار میگیرد. شما میتوانید هزینه ی تولید را با روغن کاری مناسب کاهش بدهید و همچنین کارکرد و نگهداری تجهیزات را نیز بالاتر ببرید. شرکت تولیدکننده روانکار صنعتی بیتزر در زمانهای طولاتی همیشه تلاش کرده است تا این روغن ها را بهینه سازی نماید. در سیستم برودتی این نوع روغن ها نیز استفاده می گردند به عنوان مثال پمپهای گرمایشی ، سرمایشی و سیستم تهویه مطبوع و غیره.

روغن کاری خودرو

حتما می دانید که وقتی دو قطعه با یکدیگر در حال تماس باشند کم کم به مرور زمان ممکن است در اثر اصطکاک دچار خوردگی و سایش گردند و علاوه بر آن ممکن است نیروی سایش بر اثر اصطکاک منجر به اتلاف انرژی در پیشرانه ها گردد. استفاده از روان کارها در چنین وضعیتی بهترین و موثرترین راهکار می باشد که از سایش جلوگیری کرده و همچنین پیشگیری از اتلاف دما و انرژی را به همراه خواهد داشت.

جهت خرید محصولات کمپانی BITZER به نماینده گی های معتبر مراجعه کنید . شرکت روانکار شیمی ماهان به عنوان نماینده اصلی این شرکت در ایران است که تمامی محصولات تولیدی این شرکت را به سراسر کشور عرضه می کند .

روغن بیتزر

یکی از اصلی ترین عواملی که سبب می شود یک سیستم سرمایشی کارکرد صحیحی داشته باشد روغن کاری می باشد. زمانی که شما می خواهید روغن کمپرسور را انتخاب نمایید باید به توصیه های دقت کنید که سازنده اعلام کرده است. وقتی شما روغن انتخاب می کنید این اطمینان بدست می آید که به آسانی قطعات مکانیکی روی همدیگر حرکت کنند و به واسطه ی یک لایه نازک روغن از آن ها محافظت خواهد شد.

روغن کمپرسور بیتزر BSE 320 sh

در سیستم برودتی مثل سردخانه از روغن برای روانکاری کمپرسور در حال کار استفاده میگردد. به بیانی دیگر می توان گفت برای اجزای درونی کمپرسور وجود روغن بسیار ضروری می باشد و سبب می ود تا هزینه های از قبیل نگهداری، تولید و عملکرد تجهیزات خنک کننده کاهش پیدا کنند.

لازم است بدانید که شرکت بیتزر از جمله شرکت های آلمانی می باشد که در دنیا کمپرسور تولید می کند و از جمله شرکتهای پیشرو در حیطه فن آوری تبرید و تهیوه مطبوع می باشد. در کشور آلمان دفتر مرکزی آن قرار گرفته می شود. در همه ی پنج قاره این شرکت بیشتر از چهل شرکت تابعه داشته است.

در سال 1934 بیتزر کار خودش را با تولید شیر انبساط و کمپرسورهای پیستونی DC شروع نموده است. این مجموعه ی کارمندان خود را در سال 1959 به میزان 206 نفر رسانده است و به بیشتر از 56 کشور جهان صادرات داشته است. به صورت مستمر این شرکت برای هشتاد سال محصولات و خدمات نوآورنه را به بازارهای مختلف حوزه صنایع برودتی ارائه می نماید. از اصلی ترین محصولات این شرکن می توان به کمپرسورهای سیستمهای برودتی اشاره کرد که در کمپرسوهای سمی هرمتیک پیستونی، سمی هرمتیک اسکرو، کامپکت اسکرو، دو مرحله ی و تسمه ی وجود داشته است.