گریس کلوبر , لیست قیمت گریس کلوبر | 74304-021

گریس کلوبر , لیست قیمت گریس کلوبر :  شاید تا به حال نام کلوبر را بارها در خصوص تولید و عرضه گریس های تخصصی شنیده باشید. یکی از شرکتهای است که تقریبا موفق شده است در تمامی شاخه های صنعت با ارائه گریس های تخصصی فعالیت خودش را جهانی نمایند. این شرکت حدودا دوهزار روغن مخصوص داشته است که میتوان برای نیازهای خاص مشتریان مورد استفاده قرار بگیرد.

گریس کلوبر

کلوبر معمولا روانکارهای خودش را برای بیشتر صنایع مانند ساخت و پردازش شیشه، لاستیک و پلاستیک، صنایع خودرو، فلزکاری، نفت و گاز، معدن، فولاد، سیمان و… فرمولاسیون نموده است و البته در خصوص گریس ها ، انواع متفاوتی نیز به بازار عرضه شده است که می توان به صنایع دریچه و اتصالات، دندها، فلز، یاتاقان ساده، زنجیر، کمپرسور ، چرخ دنده اشاره کرد.

این شرکت بزرگ در زمینه روغن های صنعتی با تجهیزات و امکانات موفق گردیده تا بتواند در تمام دنیا نیازهای اصلی مشتریان را برطرف کند و تجربه و سابقه ی هشتاد ساله را در کارنامه خودش داشته است. البته لازم است بدانید که این شرکت به کیفیت محصولات خود نیز توجه زیادی داشته است و تاثیر جدی بر محیط زیست داشته و هدف آن حفاظت کردن از منابع و صرفه جویی در انرژی میباشد. به همین جهت کلوبر تلاش می کند تا تولیداتش را بر پایه انرژیهای تجدید پذیر قرار بدهد و از انتشار زباله و گازهای گلخانه ی نیز پیشگیری می کند. یکی از شعارهای این شرکت (کلوبر) توجه به محیط زیست می باشد که بر روی آن تاکید زیادی داشته اند.

کلوبر محصولات مختلفی داشته است که عبارت اند از :

  • انواع گریس
  • انواع روانکارهای صنعتی
  • واکس های روان کننده
  • روان کننده های هیدرولیکی
  • اسپری های روان کننده
  • روانکارهای سطوح فلزی
  • مهارکننده های خوردگی
  • کاتی در خصوص گریس کاری

گریس یک ترکیب ژلاتینی می باشد که از روغن و مواد غلیظ کننده (قوام دهنده) و مواد افزودنی های خاص تولید می گردد. یکی از اصلی ترین ویژگی های گریسها این است که میتوانند در نقاط غیر قابل دسترس ماشین به عنوان یک روانکار مناسب استفاده شود. علاوه بر آن ماشین الاتی که می توانند در آن ها از گریس استفاده کنند ،طراحی ساده تر و در نهایت نیاز کم تری به تعمیر و نگهداری دارند. البته در آب بندی دستگاه ها نیز میتوان از گریس بهره مند شد.

این طور نیست که بگوییم گریس ها فقط مزایا برای ما به همراه دارند چرا که برخی از گریسهای شرکتهای نامعتبر ممکن است علاوه بر اینکه سود زیادی برایمان نداشته باشند بلکه برای دستگاه هایمان نیز مضر باشند. گریس ها نمیتوانند حرارت را انتقال بدهند و الودگی از ماشین را خارج کنند و همین موضوع به ساختار ژله ی شکل گریسها بر می گردد.

گریسها همانطور که اشاره کرده ایم از مواد تشکیل دهنده از جمله روغن پایه، ماده سفت کننده و مواد افزودنی تشکیل میشوند. در واقع نقش حامل روغن بر عهده ماده سفت کننده می باشد و در فقط روانکاری وظیفه روغن است. پس بین گریس و روغن ها وجود ماده سفت کننده به عنوان فرق اصلی به شمار می رود.