روغن صنعتی بیتزر | BITZER

روغن صنعتی بیتزر | BITZER  : شرکت بیتزر BITZER یک کمپانی آلمانی است که شرکت شیمی ماهان به عنوان نماینده ی رسمی و شناخته شده ی این کمپانی در ایران است که ضمان خرید , عرضه ی محصولات , گارانتی های معتبر و .. را به خریداران عرضه می کنند که مهمتر از همه گارانتی معتبر یکی از مزایای خرید این نوع از کمپرسور هاست . دفتر مرکزی این کمپانی در کشور آلمان است که نماینده های زادی در سراسر دنیا دارد و بیش از ۳۴۰۰ کارمند در سرتاسر دنیا دارد . نام این کمپانی از موسس آن شخصی به نام مارتین بیتزر گرفته شده است . این شرکت به مدت تقریبا ۸۰ سال است که به ارائه خدمات خود در زمینه ی محصولات برودتی است . از مهمترین محصولات این کمپانی می توان به روغن صنعتی و یا به عبارتی کمپرسورهای سیستم برودتی اشاره کرد که در انواع دیگر کمپرسورهای هرمتیک اسکرو , هرمتیک سیلندر پیستونی , تسمه ای و .. اشاره کرد .

روغن صنعتی بیتزر BITZER

روغن صنعتی بیتزر BITZER

روغن صنعتی بیتزر BITZER

برای عملکرد بهتر یک سیستم سرمایشی یا گرمایشی روغن کاری از مهمترین عوامل است که باید به آن دقت ویژه ای داشت . روغن کمپرسور بیتزر به عنوان بهترین روانکار شناخته شده است که در مصرف کننده ای ن اطمینان خاطر را ایجاد می کند که قطعات روانکاری مناسب شده اند و می توانند به راحتی بر روی یکدیگر حرکت کنند . و روغن به عنوان لایه محافظ از آن ها حفاظت می کند .

روغن های صنعتی در یک سیستم و دستگاه برودتی مثل یخچال برای روغن کاری و روانکاری کمپرسور و خنک نگه داشتن دستگاه ها همواره مورد استفاده قرار می گیرند . با روغن کاری مناسب و به موقع دستگاه هزینه ی تولید کاهش پیدا کرده و کارکرد و نگهداری تجهیزات نیز افزایش پیدا می کند . شرکت تولید کننده ی روانکار صنعتی بیتزر در طول سالیان طولانی همیشه مشغول به بهینه سازی این نوع از روغن ها بوده است . این نوع از روغن ها مورد استفاده در سیستم های برودتی هستند برای نمونه پمپ های گرمایشی , سرمایشی , تهویه مطبوع و ..

مشخصات محصول روغن صنعتی بیتزر

  • روغن کاری مطلوب که سبب بالا آمدن تحمل اصطکاک می شود
  • فوم شدن کم
  • از پایداری حرارتی برخوردار است یعنی پایداری حرارتی بالاتری به نسبت دیگر روغن ها دارد
  • سازگاری بالا با مبردها
  • مخلوط شدن با روغن های دیگر طبق دستورالعمل های ویژه ی تعیین شده

شرکت بیتزر یک کمپانی المانی می باشد که دفتر مرکزی آن در کشور آلمان قرار دارد و در دنیا نماینده های زیادی داشته است و در کل دنیا می توان گفت که بیشتر از ۳۴۰۰ کارمند داشته است. نام این کمپانی المانی از اسم مارتین بیتزر گرفته شده است و در حیطه محصولات برودتی تقریبا هشتاد سال خدمت ارائه میدهد. از اصلی ترین محصولات این شرکت میتوان به کمپرسورهای سیستم برودتی و روغن صنعتی اشاره کرد یا به بیانی دیگر کمپرسورهای سیستم برودتی در انواع دیگر کمپرسورهای هرمتیک اسکرو، هر متیک سیلندر پیستونی و تسمه ی می باشند.

اصلی ترین مشخصات محصولات بیتزر

– فوم شدن اندک
– روغن کاری مطلوب و مناسب که موجب بالا رفتن میزان تحمل اصطکاک می گردد
– پایداری حرارتی عالی و مناسب به بیانی دیگر پایداری بهتر به نسبت دیگر روغنها دارد
– سازگاری بالا با مبردها
– ترکیب با روغنهای دیگر (مطابق دستورالعمل های خاص تعیین شده)
برای اینکه سیستم سرمایشی یا گرمایشی بتوانند عملکرد بهتری داشته باشند باید به مهم ترین عامل یعنی روغن کاری دقت ویژه ی داشته باشیم. بهترین روانکار را که می توان معرفی کرد روغن کمپرسور بیتزر می باشد که این اطمینان را به مصرف کننده میدهد که برای قطعات روانکاری مناسبی انجام گردیده است و بر روی یکدیگر می توانند به آسانی حرکت کنند و به عنوان لایه محافظ روغن از آن ها حفاظت می کنند.

در یک سیستم و دستگاه برودتی همانند یخچال روغن های صنعتی به منظور روغن کاری و خنک نگه داشتن دستگاه و روانکاری کمپرسورها مورد استفاده قرار میگیرد. شما میتوانید هزینه ی تولید را با روغن کاری مناسب کاهش بدهید و همچنین کارکرد و نگهداری تجهیزات را نیز بالاتر ببرید. شرکت تولیدکننده روانکار صنعتی بیتزر در زمانهای طولاتی همیشه تلاش کرده است تا این روغن ها را بهینه سازی نماید. در سیستم برودتی این نوع روغن ها نیز استفاده می گردند به عنوان مثال پمپهای گرمایشی ، سرمایشی و سیستم تهویه مطبوع و غیره.

روغن کاری خودرو

حتما می دانید که وقتی دو قطعه با یکدیگر در حال تماس باشند کم کم به مرور زمان ممکن است در اثر اصطکاک دچار خوردگی و سایش گردند و علاوه بر آن ممکن است نیروی سایش بر اثر اصطکاک منجر به اتلاف انرژی در پیشرانه ها گردد. استفاده از روان کارها در چنین وضعیتی بهترین و موثرترین راهکار می باشد که از سایش جلوگیری کرده و همچنین پیشگیری از اتلاف دما و انرژی را به همراه خواهد داشت.

جهت خرید محصولات کمپانی BITZER به نماینده گی های معتبر مراجعه کنید گه شرکت روانکار شیمی ماهان به عنوان نماینده ی اصلی این شرکت در ایران است که تمامی محصولات تولیدی این شرکت را به سراسر کشور عرضه می کند .

آدرس سایت شرکت : www.bitzer.de

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *